KTO TU RZĄDZIŁ?

Konkurs 2a

Uwaga! Uwaga! Fundacja DUCH ogłasza konkurs historyczno-plastyczny dla uczniów klas 1-4 szkół podstawowych!

Co trzeba zrobić aby wziąć udział? Oto prosta instrukcja w 5 krokach :o)

STOPY

Poznaj historię władcy swojej okolicy. Dowiedz się KTO TU RZĄDZIŁ! Czy był to książę, a może magnat? A może jakiś król był szczególnie związany z Twoim regionem?

STOPY

Namów kolegów do współpracy. Przekażcie informację o konkursie Waszej Pani. To do niej będzie należało wyłonienie najlepszych prac i wysłanie ich do Fundacji.STOPY
Stwórzcie portret władcy i jego krótki opis. Możecie pracować indywidualnie lub w grupach. Poproście Panią, aby wybrała dwie najlepsze prace i do 15 maja 2022 wysłała ich zdjęcia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

STOPY
Cierpliwie czekajcie. 20 maja zbierze się nasze jury i wybierze najlepsze prace z całej Polski!
STOPYI to wszystko! Trzymamy za Was kciuki! Do wygrania nagroda – ciekawe zajęcia online dla całej klasy!

Dodatkowe informacje:
Technika: dowolna
Format pracy: A3
Kryteria oceny pracy (maks. 12 punktów)
Uzasadnienie doboru postaci oraz jej opis – 1-4 pkt
Staranność wykonania pracy -1-4 pkt
Technika – 1-4 pkt

Prace, wraz z załącznikami należy wysyłać mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Mogą one zostać wysłane w formie linku do pobrania lub za pomocą serwisów do transmisji danych np. wetransfer.com. W tytule wiadomości prosimy wpisać „KONKURS DLA SZKÓŁ”. Plik powinien mieć nadaną nazwę według wzoru: NUMER SZKOŁY – KLASA. Do pracy prosimy dołączyć KARTĘ INFORMACYJNĄ (ta sama nazwa pliku)

Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu: REGULAMIN

Dodatkowe informacje:

Technika: dowolna

Format pracy: a3