Podręczniki do pobrania

SJlogo

Matura z historii, matura z Wiedzy o Społeczeństwie spędza Ci sen z powiek? Być może możemy pomóc! Mamy coś, co ułatwi przygotowanie do matury! Co prawda nie jest to kurs przygotowawczy, ale prawie, prawie :)

W roku szkolnym 2019/2020 organizowaliśmy w partnerstwie z Uniwersytetem Warszawskim oraz Instytutem Nauki o Polityce kursy przygotowujące młodzież do matury oraz olimpiady z historii i WOSu. Zajęcia o charakterze wykładowo-warsztatowym odbywały się w Centrum Europejskim UW. W ramach tego samego projektu - Uniwersytet Warszawski dla Juniorów i Seniorów powstały podręczniki, które teraz oferujemy Wam do bezpłatnego pobrania!

Pobierajcie i korzystajcie bezpłatnie! Polecamy!

Matura bez stresu!

Bezpłatny podręcznik do matury z WOSu do pobrania przygotowanie do matury z WOSU        Bezpłatny podręcznik do matury z historii do pobrania przygotowanie do matury z historii

Olimpiada na medal!

Bezpłatny podręcznik do WOSU do pobrania przygotowanie do olimpiady z WOSu        Bezpłatmy podręcznik z historii do pobrania przygotowanie do olimpiady z historii