WSPOMNIENIA NA DO WIDZENIA

grafika do konkursu

Jak Ci się podobały zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Ciekawej Historii? Czego się dowiedziałeś? Jakie masz wspomnienia z naszych spotkań na Uniwersytecie? Co szczególnie zapadło Ci w pamięć? Czego nowego się dowiedziałeś i czy przydała Ci się zdobywa wiedza?
Jesteś tegorocznym Słuchaczem DUCHa? A może byłeś nim kiedyś? Niezależnie od tego czy widywaliśmy się w tym roku akademickim, czy też w ubiegłych latach, zapraszamy Cię do konkursu. Opowiedz nam o swoich DUCHowych wspomnieniach.

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zechcesz wypowiedzieć się:
- ustnie – nagrywając krótki (max. 1 minuta) filmik
- pisemnieodręcznie (NIE NA KOMPUTERZE!) udzielając krótkiej wypowiedzi (max pół strony A4), ta praca może być urozmaicona rysunkiem
Najfajniejsze wypowiedzi, najstaranniejsze prace nagrodzimy!
Do wygrania indeks DUCHa na zajęcia w przyszłym roku akademickim. Wyłonimy zwycięzcę w każdej z kategorii. Gra toczy się więc o 2 indeksy!
Na prace czekamy do 15. maja. Prosimy nadsyłać je na adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Filmy – plik video w formacie MP4
Wypracowanie – skan pracy z formacie PDF lub JPG

Zwycięzców wyłonimy 1 czerwca, czyli w Dzień Dziecka :)