OKO NA ZABYTKI

foto male

Już wkrótce rozpoczynamy zapisy na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Ciekawej Historii. Dla wszystkich zainteresowanych zajęciami uczniów klas 4-6 SP oraz uczniów gimnazjum mamy dobrą wiadomość - oto pojawia się możliwość wygrania indeksu! Wystarczy wziąć udział w Konkursie "OKO NA ZABYTKI". Już od 25.04.2017 roku czekamy na prace konkursowe. Trzeba wziąć do ręki aparat, znaleźć ciekawy zabytek w Warszawie i go sfotografować, a następnie przygotować krótką prezentację wyjaśniającą, dlaczego akurat ten obiekt wart jest uwagi.

Prace - fotografie, prezentacje ORAZ PODPISANE I ZESKANOWANE ZGODY RODZICÓW NA UDZIAŁ DZIECKA W KONKURSIE należy nadsyłać w wersji elektronicznej do dnia 29.05.2017 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Prace konkursowe poddane zostaną głosowaniu Internautów, na profilu FB Fundacji. Głosowanie będzie trwało od 1.06.2017 do 5.06.2017
Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych - klasy 4-6 szkoły podstawowej, klasy gimnazjum.

Przewidziane nagrody to indeksy DUCHa.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 10.06.2017 na Kampusie Głównym UW.

Patronem Konkursu jest portal historyczny Historia - Poszukaj!

Logo Historia Poszukaj

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu: