Aby zapisać dziecko prosimy wypełnić

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Zapisy na rok akademicki 2014/2015 w Dziecięcym Uniwersytecie Ciekawej Historii w ośrodkach w Warszawie, oraz w Łodzi rozpoczynają się 15 maja 2014r. Każde dziecko, w zależności od wieku, zostanie przydzielone do GRUPY OBSERWATORÓW, POSZUKIWACZY, BADACZY, PODRÓŻNIKÓW lub TWÓRCÓW.
Ilość miejsc w grupach jest ograniczona.

OBECNIE  WOLNE MIEJSCA SĄ JEDYNIE W GRUPACH PODRÓŻNIKÓW ORAZ TWÓRCÓW (KLASY 6 ORAZ GIMNAZJA)

W roku akademickim 2014/2015 w każdej grupie odbędzie się 20 spotkań trwających 60 - 90 minut. Zajęcia odbywać się będą w soboty, co dwa tygodnie, w godzinach przedpołudniowych.

Harmonogramy spotkań
rok akademicki 2014/2015 Pobierz Harmonogram 2014/15 dla poszczegónych grup

Opłata za udział w zajęciach obejmuje cały rok zajęć i wynosi:
500 zł w Warszawie
450 zł w Łodzi

Istnieje możliwość wniesienia opłaty w dwóch równych ratach:
I rata do dnia 01.07.2014
II rata do dnia 01.11.2014

Zniżka dla rodzeństwa:
Dwoje dzieci 10% zniżki na każde dziecko
Trzecia i kolejna osoba z rodzeństwa uczestniczy w zajęciach gratis

Lokalizacja zajęć:
Warszawa sale wykładowe Uniwersytetu Warszawskiego, a także sale muzealne Zamku Królewskiego, sale Domu Spotkań z Historią oraz Fundacji Polskiego Państwa Podziemnego
Łódź sale wykładowe Uniwersytetu Łódzkiego

Fundacja Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii nie prowadzi działalności gospodarczej. Opłaty wpłacane na konto Fundacji przeznaczane są na organizację zajęć i realizację pozostałych celów statutowych.

Przed zapisaniem dziecka na zajęcia, prosimy o zapoznanie się z:
REGULAMINEM DZIECIĘCEGO UNIWERSYTETU CIEKAWEJ HISTORII

Dla posiadaczy Karty Warszawiaka oraz Karty Młodego Warszawiaka 10% zniżki!

naklejka honorowanie KMW KW-1m

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.