WSPOMNIENIA Z EPOKI KAMIENIA

CZYLI OKO W OKO Z ARCHEOLOGIEM

okawoka3

Pasjonujesz się historią, interesuje Cię archeologia? A może mało wiesz o tych dwóch dziedzinach i chciałbyś je poznać bliżej? Każdego chętnego i otwartego na nową wiedzę młodego człowieka zapraszamy do udziału w zajęciach WSPOMNIENIA Z EPOKI KAMIENIA.

Pod okiem wspaniałych wykładowców z Wydziału Archeologii UW dowiecie się rzeczy, jakich nie znajdziecie w żadnej książce.

Jak zdobyć nowe, zaskakujące tematy do rozmów? Poznać fakty, o których nikt nie słyszał? Jak zabłysnąć wiedzą w gronie znajomych? Tylko uczestnicząc w naszych zajęciach. Zapraszamy :)

Zajęcia są przeznaczone dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych w Warszawy.

ZE WZGLĘDU NA SYTUACJĘ PANDEMICZNĄ ZAJĘCIA ZOSTAŁY PRZESUNIĘTE NA 8.05, 9.05 (NIEDZIELA), 15.05. JEŻELI W TYCH TERMINACH NADAL NIE BĘDĄ MOŻLIWE ZAJĘCIA STACJONARNE, SPOTKANIA ODBĘDĄ SIĘ ZDALNIE.

GODZINY: 10.00-11.30 ORAZ 12.00-13.30

Miejsce zajęć:
UWAGA! Zajęcia odbywać się będą stacjonarnie, w budynku PASTy ul. Zielna 39, Warszawa, IV piętro, sala nr 1.

Tematy spotkań:
1)    Najstarsze narzędzia w dziejach człowieka - SCENARIUSZ
2)    Sztuka pradziejowa - „Jaskinia zapomnianych snów” - SCENARIUSZ
3)    Kości zwierzęce w archeologii - SCENARIUSZ

Podczas zajęć będziemy lepić z gliny, malować, wyplatać – jednym słowem przeniesiemy się do epoki kamienia i poznamy ją z bliska.

syrenka