Kurs powtórzeniowy dla gimnazjalistów

gimn s

Za dużo materiału i dat? Nie wiesz, jak połączyć ze sobą przyczyny i skutki?  Nie masz pomysłu, od czego zacząć naukę? A może wręcz wydaje Ci się, że tego nie da się ogarnąć?  Spróbuj razem z nami! Uporządkujemy Twoją wiedzą i poszerzymy umiejętności. Egzamin gimnazjalny nie stanie się od razu łatwiejszy, ale na pewno będzie miał w Tobie godnego przeciwnika.

DUCHowy kurs powtórzeniowy do egzaminu gimnazjalnego z historii i WOS to:
- dokładne powtórzenie i utrwalenie całości wymaganego materiału
- uzupełnienie zaległości, poszerzenie i usystematyzowanie posiadanie wiedzy
- analiza materiałów źródłowych: tekstów, ilustracji, danych statystycznych
- warsztaty, dyskusje, prezentacje multimedialne
- zajęcia w kameralnych 12-osobowych grupach
- trening przed podjęciem nauki w liceum ogólnokształcącym

W roku szkolnym 2016/17 zajęcia prowadzi dr Marek Olkuśnik. Wybitny historyk, wieloletni nauczyciel licealny, wykładowca akademicki, znawca programów nauczania i wymagań programowych na wszystkich poziomach edukacji, bardzo lubiany wykładowca Dziecięcego Uniwersytetu Ciekawej Historii.

Przewidujemy uruchomienie dwóch grupy, z których jedna będzie mieć zajęcia w tygodniu, druga – w soboty.
Kurs obejmuje 22 spotkania (raz w tygodniu - w soboty o 15.30) po 90 minut każde (45 min + 15 min przerwa + 45 min)
Start: sobota 1 października 2016, godz. 15.30
Koszt: 113zł miesięcznie x 7 miesięcy
Miejsce zajęć: budynek PAST-y, ul. Zielna 39, tuż przy metrze Świętokrzyska.

Podnosimy na DUCHu - sprawimy, że poczujesz się pewniej!