Grosz do grosza...

Koszulka schemat

Historia jest nauczycielką życia. To stare łacińskie przysłowie zawiera w sobie najlepszą odpowiedź na pytanie, dlaczego warto się jej uczyć. Nieprzebrane bogactwo dziejów, ogrom faktów, postaci i zjawisk, piękno ludzkich postaw i wytworów kultury, zawarte jest na kartach historii, które chcemy odsłaniać przed oczami najmłodszych: potomków rycerzy i królów, budowniczych katedr i zamków, podróżników i odkrywców, wielkich naukowców, polityków i artystów, wreszcie - milionów zwykłych ludzi, którzy żyjąc i pracując przed nami, budowali mozolnie świat, w którym dzisiaj żyjemy. Poznawajmy historię i zaprośmy do jej poznawania nasze dzieci - to jeden z najpiękniejszych darów, jaki możemy im ofiarować.
Każda suma się liczy, za każdą dziękujemy. Za wpłaty 50zł (i więcej:)) odwdzięczamy się naszą DUCHową koszulką.

Przelewy z tytułem: DAROWIZNA
Prosimy kierować na nr konta Fundacji: 74 1160 2202 0000 0002 3200 5042 (Bank Millennium)

Prosimy o maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z informacją o adresie do wysyłki

rozmiar koszulki (dziecięca): 43 cm szerokości, 55 cm długości.

Przesyłkę realizujemy w terminie do 3 tygodni.