DZIECIĘCY UNIWERSYTET CIEKAWEJ HISTORII

ZAJĘCIA STACJONARNE (SOBOTNIE)

Seba na UW

Na sobotnie zajęcia DUCHa zapraszamy wszystkich uczniów klas 1-8 szkół podstawowych zainteresowanych historią i naukami pokrewnymi. Czekają na Was:

*    Gry i symulacje historyczne, warsztaty, debaty
*    Doskonali, cierpliwi i doświadczeni wykładowcy
*    Mnóstwo  ćwiczeń, zadań, quizów, kart pracy
*    Interdyscyplinarna tematyka: historia, historia sztuki, geografia polityczna, filozofia, etnografia

Cały rok nauki podzielony jest na 18 spotkań 60 i 90 minutowych, łącznie 20 godzin zajęć. Zajęcia odbywają się w soboty od września od czerwca, co 2 tygodnie. Na każdych zajęciach uczestnicy zbierają sprawności i wymieniają je potem na punkty a na koniec roku otrzymują nagrody za aktywną, całoroczną pracę.

Zajęcia odbywać się będą w soboty, na terenie Kampusu Głównego UW (ul. Krakowskie Przedmieście 26)

Przewidywane godziny spotkań:

1. klasy 1-3 - godzina 10.00
2. klasy 4-5 - godzina 11.15
3. klasy 6-8 - godzina 12.45

PROGRAM ZAJĘĆ:

program23

NA ZAJĘCIA ZAPRASZAMY:
- uczniów szkół podstawowych od 1 do 8 klasy zainteresowanych historią i archeologią
Pracujemy w grupach wiekowych.

KIEDY ZACZYNAMY? Zajęcia odbywają się w soboty od września od czerwca, co 2 tygodnie.

Koszt zajęć: 1000 zł za cały rok zajęć = 20 godzin zajęć (możliwa płatność w ratach 2 x 500 zł)
JAK SIĘ ZAPISAĆ? Wypełniając Formularz zgłoszeniowy:

zdjecia duchUW