A+ A A-

ZAPISY 2019/20

Zapisy na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Ciekawej Historii na rok akademicki 2019/20 zakończyły się, od 21 września 2019 trwają zajęcia. Osoby zainteresowane dołączeniem do grupy prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Zapisy na rok akademicki 2020/2021 rozpoczną się 15 maja 2020 i odbywać się będą elektronicznie za pomocą fromularza zgłoszeniowego (aktywnego od 15.05.2020):

FORMULARZ
ZGŁOSZENIOWY
(nieaktywny)W roku akademickim 2019/2020 uruchomione zostały następujące grupy:

  • OBSERWATORZY (klasy 1 i 2 szkoły podstawowej)
  • POSZUKIWACZE (klasy 3 szkoły podstawowej)
  • BADACZE (klasy 4 i 5 szkoły podstawowej)
  • PODRÓŻNICY (klasy 6 szkoły podstawowej)
  • TWÓRCY (klasy 7 i 8 szkoły podstawowej)

W każdej grupie odbywa się 20 spotkań trwających 60 minut (wyjątkowo 90). Zajęcia odbywają się będą w wybrane soboty, w godzinach przedpołudniowych lub wczesnopopołudniowych.
Staramy się zachować dwutygodniowe odstępy między zajęciami. Ze względu na ferie oraz święta ich częstotliwość w danym miesiącu może być mniejsza lub większa.

Harmonogram zajęć na I semestr udostępniony zostanie na początku września 2019.
Inauguracja nowego roku akademickiego ma miejsce zawsze w drugiej połowie września.

W ROKU SZKOLNYM 2019/20 ZAPRASZAMY TAKŻE NA CYKL SPOTKAŃ DOTYCZĄCYCH HISTORII II WOJNY ŚWIATOWEJ: II WOJNA ŚWIATOWA. POLITYCY, ŻOŁNIERZE, CYWILE. CYKL TEN KIEROWANY JEST DO UCZNIÓW Z KLAS 6-8 SZKOŁY PODSTAWOWEJ. SZCZEGÓŁY:

 

 Lokalizacja zajęć:

sale wykładowe Uniwersytetu Warszawskiego, a także sale muzealne Zamku Królewskiego, Muzeum Narodowego oraz innych warszawskich muzeów, sale Fundacji Polskiego Państwa Podziemnego (budynek PASTy).

 
Fundacja
Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii nie prowadzi działalności gospodarczej. Opłaty wpłacane na konto Fundacji przeznaczane są na organizację zajęć i realizację pozostałych celów statutowych.

Przewidywane godziny zajęć:

godziny zajec2

Opłata za udział w zajęciach w roku akademickim 2019/20 obejmuje cały rok zajęć i wynosi (PLN):


tabela www*Zniżki:

Opłaty ze zniżką przysługują:
Rodzeństwom
Studentom kontynuującym naukę    
Trzecia i kolejna osoba z rodzeństwa uczestniczy w zajęciach bezpłatnie

Fundacja Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii nie prowadzi działalności gospodarczej. Opłaty wpłacane na konto Fundacji przeznaczane są na organizację zajęć i realizację pozostałych celów statutowych.

Przed zapisaniem dziecka na zajęcia, prosimy o zapoznanie się z:

Polecamy również:

 

 

 

..__