DZIECIĘCY UNIWERSYTET CIEKAWEJ HISTORII FUNDACJA NAUK ŚCISŁYCH

eureka

Młodzi naukowcy! Zapraszamy Was serdecznie na zajęcia EUREKA!
EUREKA! to interdyscyplinarny cykl spotkań przygotowany przez Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii oraz Fundację Nauk Ścisłych, dedykowany uczniom ciekawym świata, gotowym pogłębiać swoją wiedzę i rozwijać pasje. To sobotnie warsztaty dostępne dla uczniów nie tylko z Warszawy, ale i z całej Polski – odbywają się online.

W roku szkolnym 2023/2024 tematem przewodnim ERUREKI będzie historia techniki, nauki i wynalazków. Dowiecie się, jak ludzie radzili sobie bez telefonu, komputera a nawet… bez bieżącej wody. Jakie pomysły ułatwiały życie i kto na nie wpadł. Sprawdzicie, jak są skonstruowane poszczególne wynalazki , jak działają oraz jak się rozwijają.

EUREKA to:
- 20 godzin aktywnych warsztatów
- gry, zabawy, quizy przygotowane przez doświadczonych i cierpliwych wykładowców
- zajęcia w grupach wiekowych
- warsztaty w czasie rzeczywistym (online) dostępne do odsłuchania po zajęciach
- dyplomy na koniec roku
NA ZAJĘCIA ZAPRASZAMY:
- uczniów szkół podstawowych od 1 do 8 klasy, zainteresowanych rozwojem techniki, nauki a także… historią
KIEDY ZACZYNAMY?
- na przełomie września i października 2023
CO TRZEBA MIEĆ?
- zapał do pracy, odrobinę wytrwałości. Nie trzeba mieć dostępu do żadnej aplikacji, aby dołączyć do zajęć wystarczy kliknąć link.

Koszt zajęć: 650 zł za cały rok zajęć = 20 godzin zajęć (możliwa płatność w ratach 2x 325zł)