BADACZE

UCZNIÓW KLAS IV-V SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ZAPRASZAMY NA:

(Uwaga! Zapisy na zajęcia stacjonarne na rok akademicki 2022/23 zostały wstrzymane)

I. STUDIO DUCH – zajęcia zdalne odbywające się od września do czerwca, średnio co 2 tygodnie, w soboty poprzez platformę zoom, łącznie 20 zajęć w roku szkolnym, podzielonych na bloki:

badacze 22 23 SD 2

ABY SIĘ ZAPISAĆ WYSTARCZY WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

II. historiazobacz.pl bezpłatna platforma edukacyjna. Lekcje dostępne 24/7, do odtworzenia razem z rodzicami. Historia opowiedziana poprzez najciekawsze zabytku znajdujące się w polskich muzeach.

III. historiadlapolonii.pl bezpłatna platforma edukacyjna. Lekcje dostępne 24/7, do odtworzenia razem z rodzicami. Lekcje obejmuja najważniejsze wyadrzenia z historii Polski.

IV. lekcje.duch.edu.pl - [hasło i login: DUCH, numer w dzienniku należy pominąć] bezpłatna platforma edukacyjna, na której znjadzieci 14 lekcji z cyklu O krok od antyku oraz 7 lekcji z cyklu Jasne ciemne wieki.

V. Możemy także przeprowadzić zajęcia w Twojej szkole: