Konkurs historyczny "Wspomnienia z wakacji".

Witajcie miłośnicy historii!

Wakacje zbliżają się do końca, a Wy na pewno macie mnóstwo historycznych wspomnień: zamki, dwory, fortece, muzea, historyczne miejsca, czy inscenizacje z pewnością pozostały w Waszej pamięci i... na Waszych zdjęciach! Podzielcie się z nami swoimi wspomnieniami!

Prześlijcie zdjęcie z wakacji wraz z krótkim opisem, gdzie byliście i dlaczego warto to miejsce odwiedzić. My pochwalimy się Waszymi zdjęciami na naszym Facebooku i Instagramie, a miejsce przez Was wskazane naniesiemy na specjalną "duchową mapę ciekawych miejsc historycznych".

Najlepsze zgłoszenie zostanie nagrodzone indeksem Dziecięcego Uniwersytetu Ciekawej Historii na rok akademickim 2018/2019!

Swoje zgłoszenia (zdjęcia + krótki opis) zostawcie w komentarzu pod tym postem: post konkursowy

Jeżeli macie już indeks na ten rok akademicki, to wygrany będziecie mogli wykorzystać w następnym albo komuś go przekazać!

WAŻNE: Wspólnie stworzona przez nas mapa będzie inspiracją do kolejnych podróży i może natchnie inne osoby do odwiedzenia wskazanych miejsc! Liczymy na Was i zapraszamy do zabawy!

PS będzie nam niezmiernie miło, jeżeli zaproście do zabawy swoich znajomych, czym więcej ciekawych miejsc na naszej mapie, tym lepiej!

Do konkursu można zgłaszać się w dniach 27.08.18 do 14.09.18 włącznie.

Regulamin konkursu.